چگونه در اینستاگرام فالوورهای فعال داشته باشیم ؟

(( خرید فالوور فعال ))

خرید فالوور فعال

 

افزایش فالوور اینستاگرام

امروزه شبکه های اجتمعی متعددی هستند . که در کشور ایران فعالیت دارند . اما با توجه اینکه فیس بوک که محبوب ترین شبکه اجتماعی است در کشور ایران فیلتر شده حجم انبوهی از جمعیت ایران به شبکه اجتماعی اینستاگرام برای فعالیت ، کسب و کار و گذراندن وقت خود روی آورده اند .

اینستاگرام در سال های گذشته و به خصوص در سال 2020 به دلیل به وجود آمدن بیماری کرونا توانسته انتشار بسیار بالایی را در بین مردم داشته باشد و یک جمعیت را در دنیای اعجاب انگیز خود به وجود بیاورد که هر روز بیشتر از دیروز با هم در حال تعامل هستند .

طبق آمار ها گفته شده در سال 2021 میزان کسب و کار هایی که به شبکه اینستاگرام رو می آوردند و میزان خرید های آنلاینی که از شبکه اینستاگرام انجام می شود به دو برابر میزانی که الان موجود است میرسد . تا جایی که می توان کسب و کار های حضوری را در صورتی که از دنیای مجازی برای بازاریابی خود استفاده نکند . نوعی کسب و کار ورشکسته اعلام کرد .

در شبکه اینستاگرام برای اینکه بتوانید خود شخصی مطرح شده اعلام کنید . و باعث موفقیت کسب و کار خود شوید با افزایش فالوور بسیار بالایی داشته باشید . نکته مهم درباره این فالوور ها نوع آنها است . اینستاگرام دارای کاربران بسیار مختلفی با یکدیگر هست . اما مهم ترین و بهترین این کاربران ، کاربرانی هستند که میزان تعامل بالا دارند . و به عنوان کاربران فعال اینستاگرام شناخته می شوند . البته واژه فعال بودن در لغت برای این کاربران به معنی فعالیت بالای آنها به صورت روزانه در ساعات بسیار در شبکه اینستاگرام است که می تواند شامل لایک کردن ، کامنت گذاشتن و در نهایت خرید کردن از شما باشد .

خرید فالوو فعال

چگونه با افزایش فالوور در اینستاگرام روبه رو شویم ؟

امروزه با وجود رقبای بسیاری که در اینستاگرام در حوزه کسب و کار شما وجود دارند . فرصتی برای نیست تا شما بتوانید به صورت عادی و گذاشتن وقت زمانی مانند یک سال با تلاش های فراوان به جایگاه مناسبی برسید . هنگامی که شما در حال تلاش برای افزایش فالوور باشید افرادی هستند که درحال کسب درآمد های میلیونی هستند . و شاید سال دیگ زمانی که شما به فالوور های بالا دست پیدا کرده باشید . این افراد زندگی رویایی به دست آورده باشند . که در ذهن شما هرگز قابل باور نباشد . اما چرا ؟

چرایی این جریان در به وجود آمدن سایت های خرید فالوور فعال اینستاگرام خلاصه می شود . هنگامی که شما در حالا به قول معروف جون کندن برای موفقیت هستید . افرادی هستند که در یک شب تلاش یک ساله شما را خریداری می کنند .و تا سال دیگر میلیون ها میلیون پول درمی آوردند. چرا که امروزه کوتاه ترین ، بهترین ، ساده ترین ، کم هزینه ترین ! راه ممکن برای افزایش فالوور را می توان خرید فالوور اینستاگرام معرفی کرد .

خرید فالوور فعال

خرید فالوور اینستاگرام چیست ؟

خرید فالوور اینستاگرام یک اصطلاح  به کار گرفته شده برای سایت هایی است که در برابر دریافت مبلغی اندک از شما به صفحه اینستاگرامتان مقدار فالوور درخواست شده را اضافه می کنند .

البته توجه داشته باشید درست تر آن است که بگویم . این سایت ها صفحه اینستاگرام شما را در دسترس افراد مختلف قرار می دهند . تا در صورت علاقه به صورت کاملا عادی شما فالوو کنند . سپس هنگامی که فالوور های شما به میزان سفارش داده شده تان رسید . صفحه اینستاگرام شما را از دسترس افراد دیگر خارج می کنند .

انواع خرید فالوور اینستاگرام :

همانطور که در ابتدای این متن اشاره کردم تنها افزایش فالوور اینستاگرام مهم نیست . بلکه نوع فالوور اینستاگرام نیز مهم است . برای مثال در یک مدرسه صدها دانش آموز وجود دارند اما تعداد معدودی از آنها فعالیت بالایی در مدرسه دارند . در اینستاگرام نیز دقیقا همین طور است . ممکن است شما مقدار بسیار بالایی فالوور اینستاگرام داشته باشید اما تعداد معدودی از آنها فعالیت بالایی در پیج اینستاگرام شما داشته باشند .

در نتیجه شما یک فرد عادی و در یک جایگاه عادی در اینستاگرام هستید . زیرا جایگاه شما در اینستاگرام تنها به تعداد فالوورهایتان بستگی ندارد . بلکه به مقدار فعالیت آنها نیز بستگی دارد . از این رو سایت های خرید فالوور اینستاگرام با توجه به روند پیشرفته ای که دارند برای شما بسته های مختلفی برای افزایش فالوور اینستاگرام قرار داده اند . که شما می توانید طبق علاقه خود یکی از آنها خریداری کنید .

خرید فالوور فعال

انواع بسته های خرید فالوور اینستاگرام :

1 ــ خرید فالوور ارزان :

افرادی که در صورت خرید این بسته برای افزایش فالوور اینستاگرام شما ارائه داده می شوند . به صورت ترکیبی هستند . یعنی ممکن است افرادی باشند که مقدار فعالیت بالایی در اینستاگرام دارند . اما ممکن است افرادی باشند که مقدار فعالیت پایینی در اینستاگرام دارند . درواقع دلیل ارزان بودن این بسته افزایش فالوور اینستاگرام نیز همین است . همچنین این افراد ممکن است افرادی باشند که ساکن کشور ایران هستند . اما ممکن است افرادی هم باشند که ساکن کشور های دیگری مانند کشور های عربی و… هستند .

2 ــ خرید فالوو واقعی :

خرید فالوور واقعی برای شما فالوور هایی را ارائه می کند که همانطور که از نامشان پیداست 100 % واقعی هستند و فیک نیستند . اما این فالوور ها از ویژگی خاصی بهره نمی برند . برای مثال ممکن است 50 % این فالوور ها در اینستاگرام فعالیت بالا داشته باشند . یا حتی بیشتر . نکته مورد نظر این است که فالوور های واقعی در درصد بالایی ساکن کشور ایران هستند .

3 ــ خرید فالوور فعال :

خرید فالوور فعال یکی از بترین بسته های موجود برای خرید فالوور اینستاگرام است . چرا که تمامی فالوور هایی که این بسته افزایشی به شما ارائه می کند همگی دارای فعالیت بالا و روزانه در اینستاگرام هستند . مثل این می ماند که به شما بگویند مدیر مدرسه ای بشو همه دانش آموزان آن دارای فعالیت بالا و معدل بیست هستند .

این فالوور ها پست های شما را لایک کرده و کامنت می گذارند . و در صورت تعامل بالایی که با شما دارند به عنوان مشتری همیشگی شما شناخته می شوند .

همچنین این فالوور ها تا حد بالایی ساکن کشور ایران هستند . به خصوص اگر در تنظیمات خرید بسته افزایشی خود مشخص کنید که افزایش فالوور تنها در محدوده ایران رخ بدهد .

خرید فالوور فعال

مزیت های خرید فالوور فعال :

  • ایجاد یک بازاریابی فعال :

تصور داشته باشید شما یک کسب و کار را با خرید فالوور فعال ایجاد می کنید . که می دانید هر روز تعداد بالایی مشتری دارد . برای مثال مانند این است که شما یک فروشگاه دارید . و می دانید که روز به تعداد بالایی از افراد به فروشگاه شما برای خرید سر خواهند زد . خوب در اینستاگرام نیز دقیقا اینطور است .

هنگامی که شما خرید فالوور فعال برای مثال 1000 تا انجام می دهید . در واقع دارید مشخص می کنید . که برای مثال روزانه 900 نفر مشتری داشته باشید . این 900 نفر تنها مشتری های شما خواهند بود بلکه با لایک ها و کامنت هایشان شما را همراهی خواهند کرد .

  • ایجاد یک بازاریابی هدفمند؟

یک بازاریابی هدفمند چیست ؟

تصور شما از یک بازاریابی هدفمند چیست ؟

شما هنگامی یک بازاریابی هدفمند را تجربه می کنید . کهمخاطبان و مشتری های شما عاشق کار شما باشند ، به حوزه کاری شما علاقه داشته باشند و دارای تجربه های فراوان در حوزه کاری شما باشند . در این صورت شما می دانید . که درصورت تبلیغات اینستاگرام در بازاریابی هدفمند خود با مقدار بالایی بازخورد مثبت بمواجه خواهید بود .

در اینستاگرام و مخصوصا هنگام خرید فالوور فعال نیز همین گونه است . هنگامی که شما خرید فالوور فعال انجام می دهید . سایت خرید فالوور اینستاگرام همانطور هم که از قبل گفتم تبلیغات اینستاگرام شما را در اختیار افرادی قرار می دهد . که به حوزه کاری شما علاقه دارد . برای مثال توجه داشته باشید .

اگر شما دارای یک بازاریابی مربوط به ورزش باشید مطمنا بازاریابی شما بسیار بهتر است زمانی که فالوور های شما عاشق ورزش باشند و نسبت به آن آگاهی داشته باشند . تا هنگامی که فالوور های شما به صورت شانسی به آن علاقه داشته باشند !

  • ایجاد یک بازاریابی پر درآمد

پدر اینستاگرام ثروتی نهاده شده است . که حتی برای شما قابل باور هم نخواهد بود . افرادی وجود دارند . که از شبگه اجتماعی اینستاگرام به صورت روزانه میلیون ها میلیون پول درمی آورد . البته قابل به ذکر است که این برای شما هم دور از تصور نیست . تصور داشته باشید شما یک محصول را با قیمت 50 هزارتومان در یک تبلیغ اینستاگرام به نمایش می گذارید اگر حداقل 5000 فالوور داشته باشید به صورت حتم 1000 نفر از شما این محصول را خرید می کنند .

و شما با یک تبلیغ اینستاگرام صاحب 50 میلیون پول تنها در یک روز می شوید . اما این تنها یک تبلیغ اینستاگرام است . و شما تنها به هزار نفر تبلیغ خود فروختیده اید . تصور داشته باشید . اگر با 20000 فالوور روبه رو باشید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

گاهی اوقات یک فروشنده مجازی می تواند . با یک تبلیغ اینستاگرام تمام سال های کار یک کارمند اداری را خرید کند . و 30 سال کار را در 30 دقیقه به دست بیاورد.

https://followermaster.ir/?p=1566&preview=true

Home 1

Home 1

Home 1

Home 1

https://followermaster.ir/?p=1566&preview=true

Home 1

Home 1

Home 1

Home 1