خرید فالوور ایرانی واقعیت دارد ؟

(( خرید فالوور ایرانی ))

خرید فالوور ایرانی

هزاران نفر هستند . که مانند شما سم خرید فالوور ایرانی را تا به حال شنیده اند اما به دلایل مختلفی مانند تجربه های تلخی که در صورت خرید فالوور فیک داشتند یا آگاهی های کمی نسبت به پیشرفت تکنولوژی داشتند به سمت آن نرفتند . اما امروز من می توانم به شما بگویم خرید فالوور ایرانی نه تنها واقعیت دارد . بلکه می تواند عاملی برای واقعی شدن آرزو های شما باشد .

 

خرید فالوور ایرانی چیست ؟

خرید فالوور ایرانی یکی از بسته های مختلف سایت های خرید فالوور اینستاگرام است . که شما می توانند با ارائه دادن جزئیات مورد علاقه تان آن را خریداری بکنید . خرید فالوور ایرانی برای افزایش فالوور اینستاگرام شما فالوور هایی را ارائه می دهد . که همگی ساکنانی از کشور ایران و حتی محدوده های انتخابی شما از کشور ایران هستند . این افراد فالوور هایی هستند که هر روز ساعاتی از وقت خود را به برنامه اینستاگرام اختصاص می دهند . و با فالو کردن شما ، شما نیز بخشی از اینستاگرام آنها خواهید بود . در نتیجه آنها هر روز بخشی از وقت خود را برای شما ، دیدن پست های شما ، لایک کردن پست های شما ، بالا بردن میزان بازدید ویدیو هایتان ، دیدن استوری های شما ، واکنش دادن نسبت به تبلیغات اینستاگرام شما خواهند گذاشت .

خرید فالوور ایرانی

چرا که نه !

افرادی که شما در صورت خرید فالوور ایرانی برای افزایش فالوور اینستاگرام دریافت می کنید . جزئی از ساکنان ایران هستند . و با توجه به وجود بیماری کرونا و قرنطینه هایی که امروزه در تمامی شهر های ایران اتفاق می افتد خرید های خود را به صورت آنلاین انجام می دهند .

فرقی نمی کند کسب و کار شما چیست ؟ فروشنده لباس هستید ؟ فروشنده وسایل خانه هستید ؟ فروشنده گوشی و تجهیزات موبایل هستید ؟ یا هزاران کسب و کار ریز و درشت دیگر حتی اگر شرکت خدماتی دارید ، سالن آرایشی دارید ، مطب دندادن پزشکی دارید ، باشگاه ورزشی دارید . چرا شما از آن دسته افرادی نباشید که این فالوور ها را به مشتری های خود تبدیل می کنند ؟

هنگامی که شما خرید فالوور ایرانی انجام می دهید یعنی هزاران بازدید کننده را برای تبلیغات اینستاگرام خود خریداری کرده اید . و این بازدید کننده ها به مشتری های همیشگی شما تبدیل خواهند شد.

 

با خرید فالوور ایرانی با یک تیر چند نشان بزن !

توجه داشته باشید در صورتی که شما خرید فالوور ایرانی انجام بدهید سایت خرید فالوور اینستاگرام به شما 100 % فالوور هایی را ارائه می دهد که ساکن کشور ایران هستند . در این صورت لایک های این افراد لایک ایرانی به حساب می اید و شما همزمان خرید لایک ایرانی نیز انجام داده اید . همچنین این افراد ، افرادی واقعی و فعال در اینستاگرام هستند . بههمین دلیل می توان گفت شما خرید فالوور واقعی و فعال نیز انجام داده اید . شاید بسیار عجیب باشد که بگویم در صورت خرید فالوور ایرانی این فالوور ها ویدیو های شما را نیز بازدید می کننند و باعث بالا رفتن بازدید ویدیو های اینستاگرام شما نیز می شوند پس در نتیجه شما خرید بازدید اینستاگرام نیز انجام داده اید .

بهتر ایت تیتر این متن را عوض کنم و به جای یک تیر و چند نشان بنویسم یک تیر و همه نشان ها !

خرید فالوور ایرانی = خرید فالوور واقعی + خرید فالوور فعال + خرید لایک ایرانی + خرید بازدید اینستاگرام !!!!

خرید فالوور ایرانی

مزیت های خرید فالوور ایرانی :

  • به دست آوردن یک بازاریابی آنلاین و موفق

یک بازاریابی موفق نیازمند مشتری های فعال است . و شما با افزایش فالوور اینستاگرام خود فالوور های خود تبدیل به مشتری های خود می کنید . اما به یاد داشته باشید هیچگاه در روز های اول فعالیت های خود به تبلیغات اینستاگرام مشغول نشوید . در روزهای اول سعی کنید خودتان را به فالوور هایتان معرفی کنید و باعث علاقه آنها نسبت به خودتان شوید

  • کسب درآمد کلان و بسیار بالا.

شما با خرید فالوور ایرانی برای تبلیغات اینستاگرام خود موفقیت را رقم می زنید . و می توانید فروش کالا ها و محصولات یا خدمات خود و دیگر افراد را با موفقیت رو به رو کنید . در نتیجه در کمترین زمین ممکن و به صورت مداوم شما با کسب درآمد روبه رو خواهید بود . کم یا زیاد آن بستگی به فالیت خودتان خواهد داشت .

  • تبدیل شدن به یک فرد مشهور در کشور خودتان.

هنگامی شما برای مثال بیست هزار فالوور سفارش می دهید . این بیست هزار فالوور در تمامی سطح کشور نام شما را می بینند ، عکس شما را می بینند و با حوزه فعالیتی شما آشنا می شوند . از آنجایی که سایت خرید فالوور اینستاگرام شما را در دسترس افرادی قرار می دهد . که به حوزه کاری شما علاقه داشته باشند . این افراد در صحبت های خود شما را به دیگر افراد معرفی می کنند . اگر هر فرد شما را به فرد هم معرفی بکند مقدار فالوور های شما چهل هزار می شود . سپس افراد دیگر به افراد دیگر و در طول مدت زمان کوتاهی شما به یک فرد مشهور در کشور خود تبدیل خواهید شد .

  • دست یافتن به آرزوهای دیرینه تان در یک شب.

تا به حال شنیده اید که می گویند همه چیز را می توان با پول به دست آورد  .شما نیز می توانید با خرید فالوور ایرانی در یک شب پول را به دست بیاورید.

  • افزایش فالوور اینستاگرامتان در کوتاه ترین زمان ممکن .

افزایش فالوور اینستاگرام به صورت عادی به مقدار بالا در یک یا دوسال رخ می دهد . اما شما می توانید آن را در یک روز یا دو روز تجربه کنید .

  • توانایی رقابت با کسب و کار های دیگر.

شما هنگامی که مقدار مشتری های بالا داشته باشید . می توانید با کسب و کار هایی که در حوزه کاری شما فعالیت دارند به رقابت به پا خیزید . همیشه این را به خاطر داشته باشید تنها شما نیستید که مشغول به فعالیت هستید . و افراد زیادی به دنبال داشتن مشتری های شما هستند . پس از فعالیت دست نکشید .

  • خرید فالوور ایرانی در محدوده جغرافیایی مورد نظرتان.

شما می توانید در هر محدوده ای که دوست دارید و فعالیت دارید مانند شهر تهران خرید فالوور انجام دهید در نتیجه تمامی فالوور های شما ساکن شهر تهران خواهند بود . اما می توانید در تمام شهر های کشور خرید فالوور داشته باشید و محدوده خود را کل ایران انتخاب بکنید .

  • تبدیل بازاریابی خود به یک بازاریابی هدفمند .

اینستاگرام با توجه به الگوریتم های خود توانایی تشخیص علاقه مندی های همه کاربران خود را دارد و همانطور که گفته شد . صفحه شما را در اختیار کاربرانی قرار می دهد . که به حوزه کاری شما علاقه داشته باشند . به همین دلیل شما با یک کسب و کار هدفمند روبه رو خواهد بود .

خرید فالوور ایرانی

 

تفاوت خرید فالوور ایرانی با خرید فالوور فیک چیست ؟

بسیاری از افراد هستند که تجربه های تلخی در صورت اعتماد به سایت های غیر معتبر برای خرید فالوور اینستاگرام . یا در صورت ندشتن آگاهی تجربه تلخی برای خرید فالوور فیک داشته اند . در اینجا برای آگاهی کامل شما به توصیف خرید فالوور فیک و تفاوت آن با خرید فالوور ایرانی خواهیم پرداخت .

 

خرید فالوور فیک چیست ؟

فالوور فیک یعنی فالوور هایی که توسط ربات ساخته می شوند . توجه داشته باشید هنگامی که یک انسان برنامه اینستاگرام را نصب کنید . برای ورود به این شبکه اجتماعی یا باید یک شماره تلفن همراه در اختیار این شبکه قرار بدهد یا اینکه باید یک ایمیل در اختیار شبکه قرار بدهد . تا شبکه اینستاگرام ایمیل یا شماره را بررسی کند و در صورت تایید به این فرد اجازه ورود به اینستاگرام را بدهد . در نتیجه این فرد دارای یک اکانت اینستاگرام واقعی است که می تواند افراد مختلف را فالو کند ، آنها را لایک کند یا برای آنها کامنت بگذارد .

اما فالوور های فیک برای ساخته شدن هیچگونه شماره تلفن همراه یا ایمیلی به شبکه اینستاگرام برای بررسی و تایید ارائه نمی دهند . زیرا این فالوور ها توسط ربات هایی پیشرفته ساخته می شوند که توانایی دسترسی به الگوریتم های اینستاگرام را دارند . در نتیجه می توان گفت این فالوور ها انسان نیستند در واقع در لغت می توان گفت این فالوور هیچ و پوچ هستند .

 

تفاوت خرید فالوور فیک با خرید فالوور ایرانی :

هنگامی که شما خرید فالوور فیک انجام می دهید . سایت خرید فالوور به تعداد فالوور های شما مقدار خواسته شده را اضافه می کند . اما هنگامی که فالوور های خود را مشاده می کنید تنها از یک ایدی فیک ساخته شده اند . نه تنها شما بلکه هر شخص دیگر که فالوور های شما را مشاده کند . متوجه فیک بودن آنها می شود . زیرا تمامی این فالوور ها دارای صفحاتی بازهستند و هیچ گونه پست یا استوری ارائه نکرده اند . هنگامی که شما یک پست ارائه بدهید . حتی اگر 500 میلیون فالوور داشته باشید . یک لایک نیز دریافت نخواهید کرد . چرا که فالوور های شما هیچ و پوج هستند و توانایی لایک کردن ندارند .

از طرفی دیگر بعضی از سایت های افزایش فالوور اینستاگرام هستند که در صورت خرید فالوور فیک شما . حتی همین فالوور های فیک هم به شما ارائه نمی دهند . و تنها میزان عدد نمایشی فالوور شما را تغییر می دهند . هنگامی که شخصی به مقدار فالوور های شما نگاه کند حتی اگر دارای 20 میلیون فالوور باشید . پس از تکرار مقدار فالوور های واقعی تان دوباره همین فالوور ها از اول نمایش داده می شود . دوباره همین اتفاق می افتد شاید نزدیک 50 یا حتی 100 بار این اتفاق رخ می دهند . آن فرد فالوور های تکراری شما را پشت سر هم مشاهده می کند تا تعداد فالوور نمایشی شما تکمیل شود .

اما خرید فالوور ایرانی همانطور که گفته شد افراد واقعی را به شما ارائه می دهد . این افراد مانند خود شما هستند که داری یک اکانت اینستاگرام واقعی هستید . می توانید دیگر افراد لایک کنید ، برای آنها کامنت بگذاریئ از آنها خرید کنید . و جزئی از ساکنان ایران هستید .

خرید فالوور ایرانی

نتیجه خرید فالوور فیک و تفاوت آن با نتیجه خرید فالوور ایرانی :

هنگامی که شما خرید فالوور فیک انجام می دهید . اینستاگرام متوجه کلاه برداری شما می شود . درواقع شما می خواهید اینستاگرام را دور بزنید . او کاری ندارد . که این کار شما است یا کار سایتی که از خریداری کردید . شما را به عنوان یک ربات به دلیل حضور بالایی از فالوور غیر فعال در پیج خود شناسایی کرده و پیج شما را مسدود می کند . در نتیجه نه تنها شما با هیچگونه موفقیتی رو به رو نخواهید شد بلکه پیج اینستاگرام خود را نیز از دست خواهید داد . : – (

اما هنگامی که شما خرید فالوور ایرانی انجام می دهید . این فالوور ها به روش طبیعی و کاملا قانونی بدون هیچ گونه کلاه برداری به پیج اینستاگرامتان وارد می شوند . در نتیجه نه تنها شما پیج خود را دارید بلکه با حجم انبوهی از لایک ایرانی و مشتری های همیشگی و ایرانی در اینستاگرام خود روبه رو خواهید بود. و موفقیت واقعی را تجربه خواهید کرد : – )

https://followermaster.ir/?p=1558&preview=true

Home 1

Home 1

Home 1

Home 1

Home 1

Home 1

Home 1

Home 1

https://followermaster.ir/?p=1558&preview=true