تبلیغات اینستاگرام یک شبه میلیونر شوید

(( تبلیغات اینستاگرام ))

تبلیغات اینستاگرام

 

با وسعت دید خود به یک میلیونر تبدیل شوید ( آنتونی رابینز )

چند روز پیش در اینستاگرام با یک فیلم از آنتونی رابینز مواجه شدم که میگفت میلیونر شدن تنها به خودتان و نوع فکر کردن شما بستگی دارد . اگر تصور داشته باشید . که میلیونر می شوید . میلیونر خواهید شد . اما اگر تصور داشته باشید که همیشه یک فرد عادی باقی می مانید . همیشه یک فرد عادی باقی خواهید ماند . آن زمان از خود پرسیدم چرا ؟

چرا باید میلیونر شدن یک انسان تنها به نوع نگرش او بستگی داشته باشد . پس از مدت ها فکر کردن . متوجه شدن این استراتژی واقعا حقیقت دارد . انسان هایی هستند که با این امید که به یک میلیونر تبدیل می شوند هر روز راه های جدیدی را برای موفقیت امتحان کردند . و سطح نگاه خود را وسعت دادند . و راه های جدید بدون هیچ واهمه ترسی پا گذاشتند .

این افراد همان افرادی بودند که به یک میلیونر تبدیل شدند . اما افرادی هم هستند که همیشه اعتقاد دارند پیشرفت نخواهند کرد . و زندگی همان چیزی باقی خواهند ماند . که الان هست . این افراد دقیقا افرادی هستند . که هیچوقت راه های جدید را امتحان نخواهند کرد و وسعت دید آنها تنها به زندگی محدود آنهاست .

تبلیغات اینستاگرام

اینستاگرام راهی برای میلیونر شدن :

آیا تا به حال به تبلیغاتی که در آکسپورد اینستاگرام خود مشاهده می کنید . توجه کردید ؟

آیا وارد پیج های آنها شدید تا بفهمید چه افرادی هستند ؟

ممکن است شما این کار را نکرده باشید . اما من هر روز مقدار از وقت خود را برای دنبال کردن این افراد اختصاص می دهم . چیزی که جالب است نوع نگرش آنها به زندگی است . همگی این افراد در ابتدا افراد عادی مانند شما بودند . اما در زمان حال در دنیای مجازی به یک فرد میلیونر تبدیل شدن اما چرا ؟

در پاسخ می توانم بگویم آنها راه هایی را رفتند و به دنیا هایی وارد شده اند که شما وارد نشده اید . دنیای مجازی چیزی فراتر از زندگی عادی شما است . شاید این شما هستید که باید وسعت دید خود را دنیای مجازی گسترش بدهید .

امروزه با توجه به اینکه برنامه های پرطرفداری همچون تلگرام و فیس بوک در کشور ایران به فیلتر رسیده اند و نمی توانند مورد استفاده قرار بگیرند . مقدار بالایی از چمعیت به اینستاگرام رو آورده اند . و افراد بسیاری هستند که از این جمعیت بالا در اینستاگرام برای به دست آوردن سودآوری های کلان استفاده می کنند .

موفقیت هر شخص با شخص دیگر تفاوت دارد . نمی توان به یک شخص گفت اگر تو راه دیگری را بروی موفق می شوی . چرا که مهارت در یک چیز شاید تنها مختص دیگر بوده است . اما این راه می دانم که یک راه هست که هر شخصی به آن نگاه کرده و آن راه را رفته الان به یک میلیونر تبدیل شده است . و مسلما آن را ورورد به دنیای مجازی شبکه اینستاگرام است .

شبکه اجتماعی اینستاگرام :

شبکه اجتماعی اینستاگرام چیست ؟

اینستاگرام یک برنامه اجتماعی است که باعث ارتباط شما با کسانی می شود که علاقه دارید با آنها در ارتباط باشید . در این برنامه می توانید عکس ها و فیلم های مور علاقه خود را به نمایش بگذارید تا  مخاطبانی که به شما علاقه دارند و شما را دنبال می کنند این عکس و فیلم ها را مشاهده کنند .

از آنجای که شبکه اینستاگرام دارای یک میلیارد کاربر است و روزانه 500 میلیون کاربر فعال دارد . که به صورت روزانه در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند . بسیاری از افراد از این فرصت استفاده کردند . و حضور خود در اینستاگرام را به یک بازاریابی انلاین تبدیل کرده اند . که در اثر محور تبلیغات اینستاگرام آنها در عکس ها و فیلم هایی که به نمایش می گذارند راه خود را ادامه می دهد .

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام چست ؟

تبلیغات اینستاگرام را می توان همان تبلیغات معرفی کرد که شما در یک تراکت مشاهده می کنید ، یا اینکه روی یک بنر در گوشه ای از شهر مشاهده می کنید . یا آن ویدیویی گفته می شود که شما به عنوان یک تبلیغ تلویزیونی مشاهده می کنید . تنها تفاوت آن با این تبلیغات حوزه گشترده آن در شبکه اینستاگرام است .

(( با توجه به آمار های اخیر اینستاگرام تبلیغات اینستاگرام سودرسان ترین و تاثیر گذار ترین نوع تبلیغات معرفی شده است . ))

برای مثال شما یک عکس یا یک ویدیو که نمایانگر محصول شما و مزایای خرید آن است را تهیه می کنید و اگر دارای یک پیج اینستاگرام فعال و پر فالوور باشید . در این پیج به عنوان یک پست اینستاگرام یا یک استوری اینستاگرام به نمایش می گذارید . این تبلیغ در کوتاه ترین زمان ممکن توسط افراد بسیار زیادی دیده می شود و در نهایت باعث خرید محصول شما به مقدار بالا می شود .

نکته مورد نظر درباره تبلیغات اینستاگرام این است که شما می دانید حتما این تعداد افرادی که جز فالوور های شما هستند تبلیغات اینستاگرام شما را مشاهده میکنند و نسبت به آن بازخورد نشان می دهند .

تبلیغات اینستاگرام

اینفلوئنسر ها :

امروزه افراد بسیاری هستند که از پیج های پر فالوور خود برای کسب درآمد میلیونی استفاده می کنند . این افراد بازاریابی ندارند . و تنها به نمایش دادن تبلیغات اینستاگرام بازاریابی های دیگر در پیج اینستاگرام خود می پردازند . تصور داشته باشید یک اینفلوئنسر در برابر دریافت تبلیغات اینستاگرام و انتشار آنها شاید دو میلیون دریافت کند . اگر در یک روز این فرد 10 تبلیغ اینستاگرام انجام بدهد روزانه 20 میلیون تومان درآمد دارد . و در ماه درآمد این فرد تا 600 میلیون تومان میرسد .

شاید غیر قابل باور باشد . اما تبلیغات اینستاگرام راهی است . که شما تا به حال آن را امتحان نکرده اید و افراد دیگر از امتحان کردن آن و رفتن این راه میلیون ها میلیون درآمد را کسب کرده اند .

لازمه های تبلیغات اینستاگرام :

برای این که تبلیغات اینستاگرام شما با موفقیت رو به رو شوند دو اصل مورد نیاز است :

1 ـــ میزان فالوور بالا :

موفقیت هر تبلیغ به میزان فروش محصول پس از انتشار آن تبلیغ بستگی دارد . هر چقدر میزان فروش محصول شما بالا تر باشد . می توان گفت تبلیغات شما موفق تر بوده است . و به هر میزان که فروش محصول شما پایین تر باشد می توان گفت که تبلیغ شما با شکست روبه رو بوده است . خوب حال تصور داشته باشید . شما برای اینکه تبلیغات اینستاگرامتان با فروش بالا روبه رو شوند به میزان فالوور بسیار زیادی نیازمند هستید . برای مثال اگر شما 20000 فالوور داشته باشید . محصولات خود را به صورت روزانه می توانید حداقل به 5 تا 10 هزار نفر از این فالوور ها به فروش برسانید و تبلیغات اینستاگرام شما نه تنها با موفقیت بلکه با یک سودآوری کلان روبه رو خواهد شد .

  • چگونه فالوور اینستاگرام خود را افزایش بدهیم ؟

برای افزایش فالوور اینستاگرام دو راه وجود دارد :

در زمان قدیم برای افزایش فالورر اینستاگرام افرادی بودن  که سال ها تلاش تحسین برانگیز داشتند . و پس از گذشت سال ها تلاش و گذاشتن وقت خود با یک پیج اینستاگرام پر فالوور روبه رو بودند . که می توانستند تبلیغات اینستاگرام خود را در آن به نمای بگذارند . این افراد برای افزایش فالوور اینستاگرام خود با از تکنیک های بسیار زیادی استفاده می کردند . اما در بسیاری از موارد هم افرادی که نسبت به اینستاگرام آگاهی کافی نداشتند . در این راه شکست می خورند .

اما امروزه با پیشرفتی که تکنولوژی از خود نشان داده است . افرادی که نسبت به اینستاگرام آگاهی بالایی دارند . سایت هایی را طراحی کرده اند . شما می توانید در این سایت ها با پرداخت مبل جزئی خرید فالوور اینستاگرام انجام بدهید . و باعث شوید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مانند یک یا دوشب تلاش تحسین برانگیز چند ساله یک فرد به موفقیتی یک سبه برای شما تبدیل شود .

ایم سایت ها برای شما بسته هایی همچون خرید فالوور واقعی ، خرید فالوور فعال ، خرید فالوور ایرانی و … را ارائه می دهند . و شما می توانید با استفاده از انها موفقیت تبلیغات اینستاگرام خود را تضمین کنید .

تبلیغات اینستاگرام

2 ــ تبلیغات اینستاگرام با کیفیت :

توجه داشته باشید یکی از مهم ترین اصل های پیشرفت تبلیغات اینستاگرام شما و موفقیت آنها کیفیت و جذب کنندگی آنها است . اینکه شما هر روز از تبلیغاتی شبیه به هم در یک جا یا ویدیو هایی کم کیفیت یا تکراری استفاده کنید . نه تنها به پیشرفت تبلیغات شما کمک نمی کند . بلکه پس از مدتی باعث از دست دادن فالوور هایتان هم می شود . همیشه برای تبلیغات اینستاگرام خود از گرافیک های متفاوت و متن های تاثیر گذار استفاده کنید .

سعی کنید در تبلیغاتتان با یکدیگر تفاوت و تغییر کاملا مشخص باشد . در ویدیو هایتان مکان ها متفاوت باشد و سعی کنید خودتان محصولاتتان را تبلیغ کنید . و با مخاطب ارتباط مستقیم داشته باشید . علاوه بر این پیشنهاد می کنم در صورت استفاده از ویدیو برای تبلیغات اینستاگرام از ویدیو هایی طنز استفاده کنید . زیرا https://followermaster.ir/?p=1560&preview=true

خرید فالوور اینستاگرام ماشین زمان عصر تکنولوژی

با خرید لایک ایرانی موفقیت در کشور خودتان را رقم بزنید

چگونه در اینستاگرام فالوورهای فعال داشته باشیم ؟

خرید بازدید اینستاگرام ورودی برای ویدیو های شما به عصر تکنولوژی

خرید فالوور ارزان  کم هزینه ترین بسته خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام تا چه میزان اهمیت دارد ؟

تاثیر گذاری بالاتری روی مخاطبان دارند .

https://followermaster.ir/?p=1560&preview=true

خرید فالوور ایرانی واقعیت دارد ؟